Wybrane realizacje

strony internetowe, logo, wizytówki i inne projekty

www.cedaracupuncturebristol.com

Gabinet akupunktury w Bristolu. Pani Agnieszka potrzebowała stronę internetową i ulotkę, która będzie prosta i przejrzysta, a zarazem zachęcająca do skorzystania z usług. Co ważne, strona jest dwujęzyczna i można na niej bezproblemowo znaleźć wszelkie potrzebne informacje w języku polskim i angielskim. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z usług:
https://cedaracupuncturebristol.com.

www.nataleepmu.com

Gabinet makijażu permanentnego w Cardiff. Celem było stworzenie prostej, minimalistycznej strony internetowej, która będzie zarazem elegancka i zachęcająca. Udało się? Ocen sam/a na www.nataleepmu.com. 
Dodatkowo dla Natalii zrobiliśmy logo i wizytówki.

www.mattdecorating.com

Wykwalifikowany malarz i dekorator z Bristolu. Dla Mateusza stworzyliśmy stronę internetową www.mattdecorating.com, logo, wizytówki oraz ulotki, czyli pełen pakiet identyfikacji wizualnej. Tutaj również jest tak jak być powinno czyli wszystko spójnie.
Tobie też podoba się pomysł naszego kreatywnego grafika na wizytówki „ociekające farbą”? A na dole screenshot, który udowadnia jak ważnym jest aby mieć dobrą stronę.

www.lucacarpenter.com

Wybitny stolarz z Londynu. Łukasz zamówił u nas dwujęzyczną stronę internetową wraz z tłumaczeniem oraz wizytówkę. Staraliśmy się stworzyć stronę wizytówkę, na której potencjalni klienci będą mogli zobaczyć jego poprzednie wykonania. Naszym zdaniem wyszło super, a jak się Tobie podoba? www.lucacarpenter.com

www.tzcleaningbath.com

Profesjonalna firma sprzątająca z Bath. Dla Tomka zrobiliśmy stronę internetową, logo, wizytówkę oraz papier firmowy – fakturę. Chcieliśmy, aby strona kojarzyła się z czystością, dlatego użyliśmy koloru zielonego, białego i niebieskiego. Dodatkowo nasze logo świetnie prezentuje się na samochodzie firmowym.

www.perfecttouchelaine.com

Studio masażu z Solihull. Dla Elaine zrobiliśmy ciekawą stronę z możliwością dodawania opinii przez klientów oraz wizytówkę w Google. Jeśli chcesz się odprężyć po całym tygodniu pracy lub nie masz pomysłu na prezent to szczerze polecam! www.perfecttouchelaine.com

Oraz kilka innych prac

Zadzwoń do nas!

Oferujemy darmowe porady dla przedsiębiorców dotyczące wizerunku ich firmy oraz marketingu internetowego! Napisz do nas e-mail lub Facebooku.

Zależy nam aby do każdego klienta podejść indywidualnie,
dlatego też zapraszamy do kontaktu.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

  • Pracujemy zdalnie na terenie UK

Copyright © Kauai Studio LTD

Copyright © Kauai Studio LTD